FANDOM


SpinaEdit

Podstawowe informacjeEdit

Spina - wojna słowna między dwoma osobnikami. Czasem w spinie bierze udział więcej użytkowników, takie zjawisko nazywamy spiną MAX.

Kiedy najczęściej do nich dochodziEdit

Do spin do chodzi najczęściej na Team Speaku, meczach w lidze RSHL ale też na czacie forum podczas meczy Realu Madryt i Barcelony. Bardzo rzadko spiny toczone są o inne kluby np. Chelsea czy Bayern Monachium.

Mecze to jednak nie jedyny czas gdy użytkownicy spinają. Wystarczy, że ktoś źle odbierze jedno słowo na czacie i spina gwarantowana.

Historyczne spinyEdit

Największe spiny były pomiędzy:

- Użytkownikiem Zimelem a Mario Balotellim - MB po prostu denerwuje Zimela

- Executors Team a Brave Hornets - spina na i po meczu ET vs BH. Większość spiny została stoczona w dziale komisji dyscyplinarnej ligii. Powód spiny: najprawdopodobniej sędzia. Spine można oglądnąć tutaj: http://rshl.eu/thread-1161.html i tutaj: http://rshl.eu/thread-1185.html

- Administracją a użytkownikami - najczęściej przy odwołaniach od ostrzeżeń.

- Administracją a Klepło - brak informacji

KaryEdit

Spiny zazwyczaj po jakimś czasie same ustają. Jeśli jednak Administracja interweniuje to najczęściej jest to kilku godzinny ban na czacie na uspokojenie czy zamknięcie tematu w który toczy się spina. Rzadko zdarza się otrzymać bana bezpośrednio za spinanie.