FANDOM


Ogólne informacjeEdit

Paradise Team - klub założony w trakcie trwania sezonu 1 przez Angela10. Skład złożony z nowicjuszy na RS i RSHL, dodany w trakcie rozgrywek osiągnął mistrzostwo Initial League mając 3 pkt przewagi nad drugim miejscem. Mistrza IL wywalczyli w ostatnim meczu właśnie z drużyną z drugiego miejsca - Demonami Haxa

Z powodu nieobecności trenera przez ponad 2 tygodnie wiele graczy zmieniło barwy, a PT zostało rozwiązane.

SkładEdit

Angel10/Silva - [ATAK] Założyciel, trener. Dawny sędzia na RSHL . Aktualnie ma bana. Angel rzucił Haxa aby móc oddać się skokom narciarskim w których osiąga lepsze wyniki skacząc tyłem niż Małysz.

Sergio Kun Aguero - [ATAK] Przez rozpad PT Sergio się załamał i rzucił RS.

DanTe - [DEF] Człowiek z ADHD, erotoman. Również po rozpadzie PT skończył z RSem.

Ger - [DEF] Sędzia na RSHL. Podczas nieobecności trenera zmienił barwy i do dziś reprezentuje Flame Team (po drodze był jeszcze w kilku innych klubach).

Iker Casillas/Saint Iker/Aventador/Król II Aventador - [GK] Dawny sędzia, hoster, streamer, statystyk, moderator. Aktualnie Administrator RSHL. Na forum zawitał dzięki Angelowi i PT. Tak jak Ger podczas nieobecności trenera zmienił klub na nieistniejące już SkySilent . Aktualnie gra w Deadly Arrows .

Król Julian - [?] Obraził się na klub i od tego czasu nie zawitał na forum.

RM/Poker Face/el RM - [SĘP] Sędzia i statystyk na RSHL . Człowiek lag . Potrafi spieprzyć wszystko i zawsze. Każdą akcję. Dziwnym trafem zawsze gdy podchodzi do rzutu karnego, próbuje oddać strzał na pustą nie udaje mu się to, bo ma laga. Jego ping nie schodzi poniżej 200.

Dx2/Diego Lopez - [GK] karierę w PT zakończył zanim zaczął.

CiekawostkiEdit

- W PT zrodziły się dwie legendy homoseksualistyczne - Ger oraz Aventador

- PT miało własne forum na którym były zapisane dni i godziny treningów obowiązkowych jak i nieobowiązkowych

- PT wychowało gangstera Dx2

- Gdy ktoś coś powie o PT, szczególnie na jakimś dużym wydarzeniu typu stream byli członkowie dostają drgawek z radości

- PT w sezonie 4 próbował reaktywować Aventador jednak widząc to co wyprawia Poker musiał opuścić klub i RSHL na kilka tygodni.