FANDOM


Podstawowe informacjeEdit

Major League jest najwyższą klasą rozgrywkową w Polsce. Początkowo występowało osiem zespołów. Razem z początkiem sezonu 3, w najwyższej klasie rozgrywkowej występuje dziesięć zespołów.

Sezon 0Edit

Pierwszym mistrzem zostało ProVet3rans w sezonie 0.

Sezon 1Edit

Sezon 1. Pierwszy sezon który odbył się na RSHL. Wystartowało w nim 8 zespołów. Tytuł został obroniony przez ProVet3rans. ProVet3rans Zgromadzili 34 punkty. Warto dodać, że w tym sezonie został rozegrany, mecz roku pomiędzy ProVet3rans a Trampkarzami. Zakończył się on zwycięstwem 1:0 tych pierwszych. Znakomitymi interwencjami popisał się Xavi, który został bohaterem pV.

Sezon 2Edit

Sezon 2, był ostatnim w którym występowało osiem drużyn. Po raz kolejny, ProVet3rans, obroniło tytuł mistrzowski. Bardzo wyrównany sezon w którym uzbierali tylko 26 punktów, mając tylko dwa punkty przewagi nad Brave Hornets.

Sezon 3Edit

Sezon 3 odbył się bez ówczesnych dominatorów ligi. Mistrzem w sezonie 3 zostało Brave Hornets. Zgromadzili 41 punktów, co było rekordem ligi.

Sezon 4Edit

Sezon 4 i dominacja Northside Rangers. Gromadząc 42 punkty w lidze, poprawiają rekord Brave Hornets.

Sezon 5Edit

Sezon 5 przynosi powrót pierwszych mistrzów ligi ProVet3rans. Niespełna po 3 kolejkach mistrz sezonu 3, po licznych " spinach " i aferach klubowych zostaje rozwiązany. Mistrzem zostaje ponownie Northside Rangers, które zanotowało tylko jedną porażkę i zaliczając dwa remisy i piętnaście zwycięstw. Dało im to rekordowe 47(!) punktów.

Sezon 6Edit

Sezon 6 startuje 4 lutego 2014 roku. Zaczyna się z kompletem drużyn w obu ligach.