FANDOM


Dx2Edit

Podstawowe informacjeEdit

Dx2 - słynny gangster na RSHL. Swój nick wziął od nazwy szamponu ponieważ jak jak twierdzi w reklamie była

2

Groźby Dx2

fajna dupa. Swoją karierę klubową zaczynał w Paradise Team pod nickiem Diego Lopez czego się wypiera. Po rozpadzie pT ciężko mu było znaleźć klub z uwagi na brak skilla i idiotyczny charakter oraz zachowanie.

Dx2 zasłynął z tworzenia multikont oraz grożenia całemu RSHL.

MultikontaEdit

Dx2 został zbanowany za multikonto. Od tego czasu nęka RSHL, używa proxy i tworzy wraz ze swoim przyjacielem z mafii Trójkątem kolejne i kolejne. Czasem tworzy je po to aby zwyzywać wszystkich na forum i dostać bana po 5 minutach od rejestracji. Czasem mu się udaje zostać na dłużej, a nawet znaleźć klub. Po prostu rejestruje się pod innym nickiem i udaje głupa. Zazwyczaj kariera i tak kończy się średnio po 2 tygodniach. Niekiedy zdarzy się, że tworzy konto tylko po to by zaspamować forum swoimi przeprosinami i prośbami o unbana. Prośba jednak jest zawsze odrzucana, a Dx2 zaczyna się denerwować i wyzywać

1

Groźby Dx2

Administrację jednocześnie grożąc poszczególnym użytkownikom i całemu forum RSHL.

GangsterkaEdit

Dx2 zasłynął ze swoich groźnych cytatów. Jednym z najpopularniejszych na forum jest tekst skierowany do

3

Groźby Dx2

Lucka: "Lucek,taki mocny to ty w Gębie jesteś,a jak byś mnie widział to byś spier....ł taka jest prawda .." wysłany 19 maja 2012r na shoutboxie.

Dx2 ma też różne fetysze. Jednym z nich jest tworzenie konferencji na GG ze wszystkimi kontaktami RSHL jakie ma na liście oraz spamowanie na tejże konferencji. Przeważnie śmiesznymi groźbami. Niestety uchowały się tylko 3 zdjęcia z rozmów na priv z Dx2 oraz jeden cytat: "Mój wujek pracuje w policji jeden klik i nie macie neta. RSHL będzie moje". Innym fetyszem z kolei jest wpieprzanie dużej ilości "bułeczek" i chwalenie się tym na czacie haxballa.